izmir evden eve nakliyat sehirlerarasi evden eve nakliyat sariyer evden eve nakliyat ikitelli evden eve nakliyat levent nakliye alemdag evden eve nakliyat atasehir evden eve
Primele doua transferuri pentru noul sezon
izmir evden eve nakliyat sehirlerarasi evden eve nakliyat sariyer evden eve nakliyat ikitelli evden eve nakliyat levent nakliye alemdag evden eve nakliyat atasehir evden eve
Primele doua transferuri pentru noul sezon
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/fcbra9zn/public_html/images/stories/animalul.jpg
There was a problem loading image /home/fcbra9zn/public_html/images/stories/animalul.jpg

animalul.jpgAstazi, conducerea clubului nostru a perfectat primele doua transferuri in vederea intaririi lotului pentru editia viitoare a Ligii 1. Cele doua achizitii ale "stegarilor" vin din a doua divizie portugheza. Diogo Santos (28 ani), poreclit "Animalul" este un mijlocas central masiv, de 1,90 m, si a evoluat la Oliveirense, in timp ce Sergio Rodrigues (27 ani) este un fundas stinga care a evoluat la Santa Clara. Cei doi au efectuat asta seara antrenamentul alaturi de restul lotului "stegar" si au semnat contracte valabile pentru doua sezoane. "Credem ca am facut o alegere excelenta venind la Brasov o echipa din prim planul Ligii 1 din Romania. Ne dorim sa fim sanatosi si sa confirmam increderea acordata, iar in acest fel sa avem rezultate dintre cele mai bune cu noua noastra formatie", au declarat cei doi jucatori portughezi pentru site-ul oficial al lui FC Brasov.

Tot astazi, "capitanul" formatiei noastre, Cristi Ionescu, si-a prelungit contractul cu echipa noastra pentru inca un sezon. "Pentru noi achizitionarea acestor fotbalisti si prelungirea contractului lui Cristi Ionescu reprezinta realizari deosebite in stabilirea lotului pentru sezonul viitor. Mai avem in vedere 2-3 achizitii si lotul nostru va fi complet. Cu siguranta in cantonamentul din Slovenia echipa va pleca in formula in care va aborda noul sezon al Ligii 1", a declarat directorul general al lui FC Brasov, Constantin Zotta.

Ultimele Fotografii

Te afli aici: Acasa